شنبه ٢٧ مهر ١٣٩٨ -
صفحه اصلي > اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

رمضان و ترك سيگار،
توسط مسلمانان منطقه تاور هملت در لندن

کمپین «ترک سیگار پیش از رمضان» در لندن فعال شد

کمپین «ترک سیگار پیش از رمضان» در منطقه تاور هملت در شهر لندن آغاز به کار کرده است. این کمپین از مسلمانان برای ترک کردن اعتیاد به تنباکو دعوت به عمل آورده است و در این راه به آنان کمک کرده و برای ترک سیگار پیش از آغاز ماه مبارک رمضان به آن ها کمک می کند. دکتر سمین بانرجی، مدیر سلامت عمومی گفت: از آنجایی که رمضان زمانی برای دوری جستن از عادت های بد از جمله مواد اعتیاد آور می باشد،  ترک سیگار قبل از شروع روزه داری، یک راه عالی برای سلامت شما است و خطر ابتلا به سرطان ریه، بیماری قلبی و سکته مغزی را کاهش می دهد.
وی افزود: مشاوران ترک سیگار محلی همیشه در دسترس هستند اما در طی دو هفته آینده آن ها بیشتر از همیشه در خدمت سیگاران خواهند بود تا به آن ها برای ترک این عادت  بد یاری برسانند.
لازم به ذکر است این کمپین در راستای یک پروژه ضداعتیاد در تاور هملت با عنوان «ترک درست» ایجاد شده که در ماه آگوست سال گذشته میلادی توسط دو سازمان اداره توقف تنباکو و واحد تحقیقات وابسته به مواد مخدر این کشور آغاز به کار کرد. در این پروژه سلسله خدماتی برای کمک به معتادان برای ترک از جمله خدمات درمانی و متخصصان ترک اعتیاد ارائه می شود.

منبع: قم نيوز   كد خبر: 63676


١٢:٢٤ - چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ٦٢١٤٣    /    تعداد نمایش : ١٣٥خروج
   لينك‌هاي مرتبط 

who.int fctc.org tobaccocontrol.bmj.com

 لينك‌هاي مرتبط

sbmu.ac.ir nritld.sbmu.ac.ir

  تماس با ما

تلفن گوياي ترك سيگار شبانه روزي: 51-27122050-021

 مشاوره تلفني ترك سيگار:

021-26109508

آدرس پست الكترونيكي: TobaccoControlJournal@sbmu.ac.ir

Follow Us On:

Copyright © 2013 TPCRC.SBMU.AC.IR
Powered By:NRITLD IT Depatment